8396 Stallyktor
3 pcs. Height: 25-45,
Sold: SEK 300
Sold den 12 april 2021 -
5175 Stallyktor
Sold: SEK 700
Sold den 25 april 2016 -
3164 Stallyktor
one pair, height: 31 cm,
Sold: SEK 300
Sold den 19 oktober 2015
7431 Stallyktor
one pair, blyglas, height: 40 cm,
Sold: SEK 600
Sold den 16 juni 2014 -
3676 Stallyktor
one pair, elektrifierade, height: 42 cm,
Sold: SEK 700
Sold den 30 september 2013 -
5249 Stallyktor
Sold: SEK 400
Sold den 30 juni 2008
1006 Stallyktor
1 par, höjd: 42 (nyproduktion)
Sold: SEK 350
Sold den 19 november 2007 -
7349 Stallyktor
Ett par, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Sold: SEK 200
Sold den 19 november 2007 -
7203 Stallyktor
1 par, mässing
Sold: SEK 1000
Sold den 29 mars 2005